SZYBKI KONTAKT
JERZY KAWALER              tel. 501-196-382 biuro@fachman.net.pl

RUSZTOWANIA                 tel. 535-990-157

Godziny otwarcia biura:   Pn - Pt od 7 do 15

Wyburzanie specjalistyczne

wyburzanieWyburzanie czyli precyzyjne kucie i kruszenie betonu (ścian, stropów, posadzek, schodów, itp.) wykonujemy zdalnie sterowanymi robotami wyburzeniowymi Husqvarna DXR 140 i DXR 270. Metoda jest zdecydowanie szybsza w porównaniu do metod tradycyjnych, a także możliwa do zastosowania w niewielkich pomieszczeniach. Zdalne sterowanie zapewnia maksimum bezpieczeństwa. 

Te zdalnie sterowane, zasilane prądem trójfazowym roboty są idealnymi partnerami do zadań zbyt męczących, trudnych lub czasochłonnych dla pracowników fizycznych.

Precyzja urządzenia porównywalna jest z ręcznymi ciężkimi młotami elektrycznymi lub pneumatycznymi. Przewyższa je jednak możliwościami, gdyż kucie może odbywać się w dowolnym kierunku (pionowo w dół i w góre, w poziomie i pod dowolnym innym kątem). Urządzenie również ma możliwość regulacji siły uderzenia poprzez zmianę częstotliwości udaru. Może być wykorzystywane tam gdzie ze względów technicznych nie wolno używać cięższego sprzętu.

wyburzanieNiewielkie wymiary robota pozwalają na przemieszczanie się oraz pracę w niewielkich przestrzeniach. Urządzenie przejeżdża przez standardowy otwór drzwiowy o szerokości 0,8m a także ma możliwość wyjazdu po schodach oraz wewnętrznymi dźwigami towarowymi.

W celu obniżenia kosztów usług i skrócenia czasu realizacji jesteśmy w stanie wykorzystać jednocześnie technikę cięcia diamentowego oraz kucia udarowego lub kruszenia nożycami hydraulicznymi.

Oferujemy również usługę wynajmu robotów wyburzeniowych wraz z operatorem. Wiecej szczegółów TUTAJ